Linki

O Niewidomych
Zachęcamy do zapoznania się prezentacją przygotowaną przez naszego partnera, Polski Związek Niewidomych, pn. „Jak pomóc osobie niewidomej”.
Link do prezentacji
PZN

Polski Związek Niewidomych to jedyna w Polsce samorządowa organizacja członkowska powołana, zarządzana oraz działająca na rzecz osób niewidomych i słabowidzących, obecna w każdym powiecie w Polsce. Działa aktywnie także za granicą jako członek Światowej i Europejskiej Unii Niewidomych.

Sprawdź
Integracja

INTEGRACJĘ tworzą organizacje pożytku publicznego: Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Fundacja Integracja. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności marki w środowisku organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością jest obecnie jedną z największych tego typu organizacji w Polsce.

Sprawdź
TONOS

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi jest organizacją pożytku publicznego. Ma na celu otaczanie osób ociemniałych, niewidomych i słabowidzących wszechstronną opieką. Uczy, wychowuje, rehabilituje i pomaga odnaleźć się w świecie. Zapewnia także opiekę duchową i religijną. Główna siedziba Towarzystwa znajduje się w Laskach pod Warszawą.

Sprawdź
Niepełnosprawni.pl

Wszystko o niepełnosprawności. Jest to portal od lat jest znany w środowisku osób niepełnosprawnych, zawiera mnóstwo przydatnych informacji, aktualności, oferty  pracy, poradniki i ogłoszenia.

Sprawdź
Niewidzialna wystawa

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…

Sprawdź

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00

Wtorek 09:00 - 17:00

Środa 09:00 - 17:00

Czwartek 09:00 - 17:00

Piątek 09:00 - 17:00

Sobota Zamknięte

Niedziela Zamknięte


Gdańska 25c/2 | 01-633 Warszawa