Darmowe programy

Wraz z naszym Partnerem Handlowym Harpo Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, udostępniamy nieodpłatny dostęp do kilku popularnych programów: - Afasystem - Symwriter - ZoomText - Supernova (dla uczniów i studentów, którzy uczą się zdalnie) Aby uzyskać możliwość wykorzystywania tych programów przez 90 dni za darmo zarejestruj się w Klubie Harpo lub wyślij maila na adres klub@harpo.com.pl.

Szanowni Państwo,

z powodu obecnej sytuacji oraz wprowadzenia stanu zagrożenia epidemiologicznego, mając na względzie troskę o ogólne bezpieczeństwo, informujemy, że od 16 marca 2020 r. do odwołania S2 Projekt pracuje w systemie home office - prosimy o kontakt mailowy na adres ogólny biuro@s2projekt.pl lub bezpośrednio na maile pracowników. W biurze handlowym będą odbywały się codzienne dyżury, więc zostanie utrzymana ciągłość dostaw. W kwestii realizacji zleceń prosimy o wyrozumiałość, będą one realizowane w miarę możliwości, przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Najnowsze oznaczenia w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

Oznakowanie z numeracja miejsc dostępną zarówno kontrastowo, w Braille'u oraz.... poprzez odczyt NFC - najnowsza kompilacja w jednej małej tabliczce to projekt umożliwiający czytanie zarówno przez osoby z różnymi dysfunkcjami wzroku, jak i również z różnymi preferencjami, dla jednych rozwiązaniem i ułatwieniem jest elektronika, dla innych wciąż króluje zapis w Braille'u.

Inicjatywa warta wsparcia

Szalony pomysł krakowskich licealistów. Oto ilustrowana książka dla niewidomych. Sześcioro krakowskich licealistów walczy o książki dla niewidomych dzieci. W ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii” pracują na projektem„100 na start”. Chcą zebrać pieniądze na wydrukowanie innowacyjnych książek. Niewidome dziecko w swojej biblioteczce ma tylko książkę w alfabecie Braille’a. Nie dowie się z niej, jak wygląda kosmos czy zwierzęta na safari, bo nie ma w niej obrazków. A jedyne rysunki, jakie zna – to wykropkowane kontury.

Możesz pomóc?

Posiadasz niepotrzebną brajlowską maszynę do pisania? Możesz pomóc niewidomej dziewczynce!!!

Apelujemy o Waszą pomoc oraz o udostępnianie. Szczegóły na mir.org.pl
Call Now Button scroll to top